Kendisinden 44 yaş büyük Mehmet Ali Erbil’le sevgili olduğunu iddia etmişti! ‘Evlenmek istiyordum’

Ünlü şovmen Şovmen Mehmet Ali Erbil ile 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan, geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandırma kararı almıştı. 26 yaşındaki Ceylan, ayrılığın ardından “Ciddi ilişki yaşanacak bir insan değilmiş. Ben de bunu fark ettiğim için evden ayrıldım. Çok başına buyruk bir insan Mehmet Ali. Ben öyle bir insan değilim” demişti.

“YANLIŞ VE ASILSIZDIR”

Ünlü şovmen, geçtiğimiz günlerde ise yeni sevgilisi olduğu iddia edilen 22 yaşındaki Nevide Çiçek ile bir mekanda görüntülenmişti. Ancak çok geçmeden Mehmet Ali Erbil, hakkında çıkan aşk iddialarını “Sadece bir kez karşılaştığım Nevide Hanım ile hakkımda çıkan aşk haberleri yanlış ve asılsızdır. Tek taraflıdır” sözleriyle yalanlamıştı.

1 AY ÖNCE PROGRAMA ÇIKMIŞTI

Erbil’in aşk yaşamaya başladığı Nevide Çiçek, 1 ay önce haber alamadığı sevgilisini bulmak için Zahide Yetiş’in programına konuk olmuştu. Tüm bu yaşananların ardından tekrardan Zahide Yetiş’in programına konuk olan Çiçek, bomba itiraflarda bulundu.

“YANINDA ÇOCUK GİBİ KALIYORSUN”

Çiçek, “Zahide Hanım konuştuğum insan vardı. Ama Mehmet Ali Erbil ile tanıştıktan sonra, 66 yaşında ama ben onu hiçbir şekilde 66 yaşında görmüyorum. Onun yanında çocuk gibi hissediyorum. diye konuştu. Yetiş ise “Sen zaten onun yanında çocuk gibi kalıyorsun” diye cevapladı.

“O 66 DEĞİL 30 YAŞINDA”

Ardından Çiçek “O sanki 66 yaşında değil de 30 yaşında. Ben onun yanında sürekli gülüyordum” derken, Yetiş’ten “Sen Mehmet Ali Erbil’i kaç yaşında görüyordun?” sorusu geldi. Çiçek, “30 yaşında” cevabını verirken, “Hala öyle mi görüyorsun?” sorusuna ise “Evet, hala öyle görüyorum. Çok komik bir insan” yanıtını aldı.

“EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM”

Mehmet Ali Erbil’in ilişki yaşadıklarını reddetmesinin ardından yaşadıklarını anlatan Çiçek “Şok geçirdim, neye uğradığımı şaşırdım. Annem direkt beni aradı ‘Ne diyor’ dedi. Hiç beklemiyordum” ifadelerini kullandı.

“BENİ SAHİPLENİYORDU”

Bunun üzerine Yetiş “Evlenebileceğinizi düşündün mü?” diye sordu. Çiçek ise “Evet düşündüm” itirafında bulundu. “Sana ne düşündürdü bunu?” diye sorulan Çiçek ise “Onun yanında hiç üzülmüyordum, beni hep mutlu ediyordu. En son bir ilişkim vardı, bitti… Sahipleniyordu evet” diye yanıtladı.

“DEĞİŞTİREBİLECEĞİMİ DÜŞÜNDÜM”

Mehmet Ali Erbil’in aşk iddialarını hatırlatan Yetiş, “Daha önce haberler görmüş olmalısın. Hiç korkmadın mı? Bir varlar bir yoklar” dedi. Çiçek ise “Değiştirebileceğimi düşündüm” şeklinde yanıtladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir